Online Teklif ve Satış Platformumuz

Siz değerli müşterilerimiz için artık koleksiyonlarımızı web portalımız üzerinden sunacağız. Sizler için oluşturduğumuz https://collection.lemontekstil.com adresi üzerinden başvuru formunu doldurarak sistemimiz üzerinden en yeni koleksiyonlarımızı görüntüleyebilir, online olarak tekliflerinizi alabilirsiniz. Sayfamız üzerinden sadece toptan satışlar için teklif oluşturulmaktadır ve perakende satış yapmak isteyen şirketler kolayca siparişlerini de oluşturabilecektir. Sistemimize üye olmanın avantajları şunlardır;

  • Stoklarımızda olan ürünleri anlık olarak görebilir ve teklif talep edebilirsiniz.
  • Yeni ürün koleksiyonlarımız oluştuğu gibi ilk sizin haberiniz olur, e-posta ve SMS yoluyla bilgilendirilirsiniz.
  • Çok Yakında Yayın Hayatına Başlayacak IOS ve Android uygulamamız ile daha hızlı taleplerinizi iletebileceksiniz.

Sistemimiz Üzerinden Teklif Alan Müşterilerimize Ek %5 İskonto

Tekonolojinin gelişmesiyle bizler de kendimize yenilikler katıyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Ürünlerimizin kalitesini 1993 yılından bugüne kadar geliştirmeye çalıştığımız gibi, siz değerli müşterilerimizin taleplerini yerine getirmeye çalışırken, aynı zamanda sistemimize kullanan müşterilerimize ek olarak %5 iskonto imkanı sunmaktayız.

Yine sistemimiz sayesinde en çok satan ürünlere ulaşabilecek ve satış potansiyeli yüksek olan ürünleri, bunun yanısıra geçmişte verdiğiniz siparişlerin miktarına göre de daha fazla indirimli teklif almanızı da sağlayacağız. Sayfamız şu an için sadece İngilizce dilinde hizmet vermektedir.