Maske Üretimimiz Başlamıştır

1993 yılından bugüne bir çok yeniliğe imza atan şirketimiz içerisinde bulunduğumuz salgın dönemi nedeniyle "Önce Sağlık" prensibinden hareketle maske üretimine başladığını siz değerli paydaşlarımıza bildirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Şirketimiz oldukça hassas birşekilde ve sterilize ortamda üretiminin sağlanması gereken maskeleri, Lemon Tekstil bünyesinde kurduğu tesis aracılığı ile dünyanın bir çok ülkesine ihraç edilmeye hazır hale getirmiş ve tüm önemli sertifikasyonları da bünyesine katmıştır. Bu minvalde;

  • Maskelerimiz Üç Katmanlı Yapıya Sahiptir.
  • Maskelerimiz Tek Kullanımlıktır
  • Maskelerimiz Kolay Nefes Alma ve Mükemmel Hava Geçişine Sahiptir.

Ultrasonik Lastikli Cerrahi Maske Ürünümüz

Üretimini yaptığımız Ultrasonik maskenin kullanımı oldukça basittir. Yüzünüze rahatça takarak kullanabilirsiniz. Cilt yüzeyinize herhangi bir zarar vermez ve sizi terletmez. 3 Katlı (Spunbond-meltblown-spunbond) geçirgenliği sayesinde sizi sadece salgın döneminde değil, herhangi bir zamanda da korunmanızı sağlar. Maskelerimiz ile alakalı uluslararası geçerliliği bulunan sertifikalarımızı aşağıda görebilirsiniz.

Diğer belgelerimiz ile alakalı bizimle iletişim kurabilir ve fiyat teklifi alabilmek için bize 0224 254 03 57 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden iletişim kurabilirsiniz.